NEPOCHOPENÝ DAR ODDĚLENOSTI

Každá lidská bytost, je celistvou částí Vědomí, tzn. každý z nás v sobě nese kompletní informace celku. Některé z nich jsou ale silnější, výraznější, jako ty ostatní. Je to proto, aby Vědomí vytvořilo iluzi oddělenosti, a tak mohlo hrát miliardy různých her na Zemi, v miliardách různých interakcí mezi svými částmi, a tímto se lépe vyvinulo. Tato převažující informace, je naší KVALITOU, nebo-li DAREM. Umožňuje nám lépe se projevit ve hmotě a současně být ve spojení s celkem. Radovat se a tím i svítit pro „všechny“. Je to právě to, po čem naše duše touží, to co jí sytí, co naplňuje naše srdce a propojuje naší první čakru se sedmou.

A SÍLA JE PŘIJATA (závěrečná kapitola mojí knihy Aru-Nanta CESTA LÉČITELKY))

Procházím Prahou, ulicemi. A nechávám se plně vést.

A koho potkávám, hned o něm vím vše, alespoň to podstatné. Registruji to, ale nijak se mne to nedotýká, necítím potřebu to hned řešit.

A cítím úžas, nad vlastní diverzitou. A úctu, ke všem cestám, všech mých částí, které jsem si vybrala.

A vidím, jako i předtím, auta, domy, silnice… Současně ale i jinak. Předměty i bytosti jako blikající světelné puzzle: tečky nebo čtverečky. A taky různé louče i proudy světla různých barev, světelné shluky, „bytosti“… i další jevy, slovy nepopsatelné… Vše v ustavičném pohybu.

JAK SI VYBRAT LÉČITELE

Každý léčitel má svého léčitele. Nevím, koho jsou to slova, ale nemýlil se. I vyspělá duše, s vysokou vibrací se může občas „zaseknout“. Ve svém vývoji, tj. ve starém vzorci, nebo v ego dramatu. A dokáže-li to přijmout, přichází jiná duše, která jí něco ukáže, nebo cosi učiní, aby došlo k posunu. Někdy stačí jen pár slov, nebo pouhé propojení, osobní nebo jakékoliv. Někdy je potřeba více.

O léčitelích a léčitelkách

Kdo je to léčitel? O vlastní cestě léčitelky, zkušenostech, a o tom, co mne učí Vědomí.

https://www.youtube.com/watch?v=mwQIqodNn-E

Není o ČEM, není NIC

A opětovně, a zas a znova.
 
Úcta, respekt, láska a přijetí všeho co JSEM (=všechny živé bytosti). Co a jak se projevuji, co a jak teď „hraju“.
Úcta, respekt, láska a přijetí ke všemu, co si vytvářím. Tady a teď. Co a jak to vypadá, co a jak mi to přináší, nebo obnáší.. Důvěra ke tvůrci. K Vědomí, k mé vlastní duši = Barča (tak jí oslovuji) ta ví stejně nejlépe.

Podkategorie

aru nanta

Alternativní terapie, zejména dle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Energetické léčení na dálku
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství

Ale také "odvádění" a čistění prostor…

Free Joomla! templates by AgeThemes