O mně

Jsem . A čím více toho vím, tím méně rozumím. Tím méně cokoliv rozebírám, hodnotím, stresuji se nebo mívám strach. Jsem. Čím dál více v hravosti a ve smíchu,  z překrásné „božské“ komedie.

Je mi 48 let a pocházím ze Slovenska. Již od raného dětství bylo moje vnímání a uvažování jaksi vzdálené společenským  očekáváním. Léčitelka a mimozemšťan v jednom těle, žijící v strukturách tzv. socialistického realizmu… Radši jsem zmlkla a pořádně se potlačila -:).

Vždy jsem chtěla být doktorkou, nebo psycholožkou a již na „základce“ jsem s oblibou četla Jungovy spisy, svazky o astrologii, studovala anatomii… i mnohé uměla.  A stejně jsem pak strávila cca 30 let za počítačem. Ekonom, účetní a později i daňový poradce. Kdo mě teď zná, sotva může uvěřit. Více jen ten, kdo zná i mé dětství, mojí minulost. Moje duše se tak rozhodla. Pro rychlejší vývoj, pro vlastní růst.

Kundalini, neboli boží/univerzální, energie se mi aktivovala cca ve věku 31,  u porodu mojí dcery.  A od té doby nemám klid -:). Ten kdo tím prošel, rozumí. Co  bylo skryté, v mém nitru, vylézalo a dožadovalo se pozornosti. Co ubolené, chtělo uzdravit. Co potlačené, uvolnit, nebo osvobodit. Prošla jsem léty temné noci duše, jejíž součástí byli i vážné nemoci. A právě utrpení těla mne přivedlo k alternativní medicíně.

Nejdříve k Reiky a později (cca 32 let) i k tzv. šamanizmu. Bavilo mne to. Nejvíce práce v medicínském kruhu. Tato metoda je velice podobná rodinným konstelacím a též velice účinná. Dnes již šamanské techniky nepoužívám. Popravdě, vůbec žádné nepotřebuji. Ale milovala jsem to. Hlavně tu drsnou, ale nádhernou práci „na sobě“.

Krátce před dosažením mých 40ti let se mi otevřela srdeční čakra a ještě více aktivovala energie Kundalini. Od té doby se vše zintenzivnilo. Rozšiřování vnímání, uzdravování i můj růst. Ten nabral doslova obrátky.

Zhruba před 7 lety jsem se seznámila se shiatsu a čínskou medicínou. Stačila chvíle a já hned věděla, že to je „ono“, že tudy mám jít. Konečně i práce s tělem, to mi právě chybělo. A vše se mi začalo propojovat. Vědomosti se zkušenostmi a s tím co mi přichází z Vědomí. Má bystrá mysl s mým vnímavým tělem a léčivými rukami a později i s hlasem. A to vše s otevřeným srdcem, co miluje lidi i všechny živé bytosti.

Asi před 3,5 lety se mi plně aktivovala i první a později i ostatní čakry a kundalini energie masivně zesílila. A to byl teprve začátek… -:). Začala jsem vnímat a dělat věci, o jakých se mi nikdy ani nesnilo. Též uzdravovat. To ale nebyl hlavní účel, cesta mě vedla především do sebe. Mění mně, neboli vrací k tomu, čím jsem (=jsme) doopravdy. Nikoliv oběť, ale tvůrce. Vlastního vesmíru, své vlastní fyzické reality. Vede mne k přijetí sebe, i všeho co vytvářím. K lásce, hravosti a k radosti z přítomného okamžiku. Není to vždy jednoduché a často i bolí, brutálně. Ale neměnila bych. Ani za nic.

Něco o mé cestě najdete v sekci "ZAJÍMAVOSTI", a taky na mých facebookových stránkách. Neboli, ještě lépe, v mé knížce: „Aru –Nanta, cesta léčitelky“, jejíž vydání se připravuje.

O tom, jak probíhá léčení, najdete v sekci "JAK PRACUJI".

A kdo chce, ať se klidně ozve, viz KONTAKTY a může vyzkoušet. Slova…jsou jen slova a nic víc.

Vzdělání a výcvik v oblasti alternativní medicíny:

  • Shiatsu, akupresura, tradiční čínská medicína a psychosomatika (Darja Shiatsu School, celkem 3 roky)
  • Fytoterapie, dietetika, tradiční čínská medicína (1. Škola tradiční čínské medicíny – další 3 roky)
  • Rekvalifikační kurz maséra pro sportovní a relaxační masáže 
  • Fonoforéza s Inge Schubert
  • Watsu (Darja Shiatsu School)
  • 3-letý kompletní šamanský výcvik u Iva Musila
  • Reiky III. Stupně

Součástí mého, více než 6 letého, studia čínské medicíny, byli též základy fyziologie, anatomie a patologie podle západní medicíny. Včetně všech složených zkoušek.

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes