VĚDOMÍ versus EGO

EGO versus JÁ. Je to jen další iluze?

…“ To ne JÁ, to moje EGO…. Ještě musím zpracovat své EGO…Bez EGA není možný život na Zemi…EGO mi brání svobodně žít…To bylo zase jen EGO…“ Poznáváte se?

Nebo ještě lepší…“ Já již nemám žádné EGO…“-:)))))

Čím se my tzv. „vědomí“ vlastně lišíme od tzv. „nevědomých“, co věří ILUZI ODDĚLENOSTI?

Oni mají: Já VERSUS ty mocní/společnost; Já versus Bůh, nebo dokonce Já versus Andělé (Budha, Ježíš, bytosti světla)…. A jen ti „druzí“ mají moc a sílu, řídí naše životy, hlásají pravdu, je potřeba je poslouchat, tvoří/jsou odpovědný za vše….

Myslíme, jak jsme „daleko“, my předci víme, že nejsou ti druzí a vše si tvoříme sami. Brání nám v tom jen EGO….-:)

JÁ (Vědomí, duše..) versus EGO (mysl?) – jako to druhé, horší, co mne ovládá, brání mi tvořit krásu a žít plně v radosti. Je to jen další hra? Fikaná iluze té samé oddělenosti???

Co je to vlastně EGO ?

Se*ru na to, co se kde říká nebo píše, co si kdo, včetně mne myslí, že to je…-:)

Předám sem osobní zkušenosti, s Vědomím. Popravdě jak to vidím a cítím. Slovy se to těžko vyjádřuje :

Když moje energie plně proudí všemi čakrami tak vidím jak „vypadá“ Vědomí. Někdy se mi ukazuje jako krásná příroda, někdy jako zábavní lunapark, viděla jsem ho i jako spousty počítačů…Přesně takové, čemu jsem v tom dni, nebo období věnovala svojí POZORNOST. Nevypovídá to náhodou o tom, jak tvoříme VLASTNÍ REALITU ? -:)

Často ho ale vidím jinak. Jako světýlka, kouličky, tečky, různých barev nebo dokonce jen čisté zlaté světlo. A to je tvořené z různých, jak to nazvat, vnímám to jak KÓDY. Je to energie a současně je vše jakoby „hmotné, plastické“. Jsem toho součástí a zároveň to můžu různě MĚNIT. Nevysvětlím jak, ale dělám to a často.

Nikdy jsem tam ale neviděla NIC DALŠÍHO. Kde je pak ta mysl, neboli ego? Někde tam skryté poletuje? …-:). Vidím JEN ty „kódy“. A evidentně je JENOM NA MNE, jak si je „nahraji“, jaké budou mít „programy“ a zda vůbec nějaké. Jsou EGO jen ty PROGRAMY? A DUŠE ty světelné kódy (=Vědomí) ve své čisté podobě? Vnímám to takhle.

Barbora Aruna

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes