PSI jsou naši andělé

PSI...

Jsou čisté bytosti světla, projevy Vědomí, bez jakékoliv karmy na této Zemi.

Nemusí tady být. Ale chtějí a přicházejí (=zhmotňují se), proto a jen proto, aby nás – „lidi“ uzdravili. Stahují ze svých majitelů jejich nemoci, zrcadlí jejich vzorce chování…. Přebírají z nás vše, naprosto, a to zcela dobrovolně.

A pak, až naplní svůj úkol, odcházejí. Je nesmysl, je zde dále zdržovat. Je nesmysl si něco vyčítat. Nesmysl, cokoliv litovat. Je potřeba s láskou přijmout jejich dar, který, stejně tak, s láskou nám byl odevzdán. Přijmout jejich léčení, i to co nás učí, neustále. S otevřeným srdcem, k vlastnímu růstu, k posunu, k uzdravení a k vlastní transformaci. Tak se jim odvděčíme, a to nejlépe.

Rakovina. Pocity křivdy a z toho plynoucí nedůvěra vůči „jiným“ lidem. Ve skutečnosti jen obraz nedůvěry v sebe. Nedůvěry v dokonalost vlastní tvorby, své vlastní reality. Nejsou žádné chyby, vše je v pořádku.

Denisko, chlupáčik, nalezenec. Děkuji ti za tvé učení. Tvůj úkol již byl naplněn. Až budeš chtít, kdykoliv můžeš odejít. Měl si se mnou velkou trpělivost. Již před 2,5 lety, vše mělo být ukončeno. Ale já to ještě nepřijala, nebyla jsem připravená. Teď jsem, a ty víš a tak…pomalu se loučíme….

Barbora Aruna 

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes