PŘEVIBROVÁNÍ - jenom se kompletujeme

Nic se neděje, jenom se KOMPLETUJEME….

Řekla jsem to již tolika lidem, rozervaným a vystrašeným ze všech těch procesů i reakcí těla….

V kundalini transformaci integrujeme všechny části své duše, ztracené různě v časo – prostoru, převážně v různých karmických zkušenostech….do fyzického těla. Přijímáme své odmítnuté části, odloučené v různých traumatických zkušenostech, v mnoha minulých životech….do svého aktuálního fyzického „zrození“. Přijímáme a plně propojujeme, a tím zvyšujeme svojí vibraci.

Děje se to ve 3D realitě: naše duše přitahuje lidi z obdobnými zkušenostmi, které nám zrcadlí ty naše a my je rozeznáváme, zpracováváme a nakonec plně přijímáme. Jako část nás sama. Protože tak jest.

Děje se to i v astrální rovině. U mnohých lidí v transformaci, v nočním astrálním cestování a u některých již i během dne. Zpočátku jsem tomu nerozuměla, zejména ne tomu, proč v „jiné realitě“ přijímám do svého pole, do svého těla, energie jiných bytostí, zpočátku i vypadajících děsivě. Tenhle proces ale vždy probíhá samovolně a řídí ho jenom má duše. A po každém takovém přijetí, se mi výrazně zvýší vibrace, více otevřou čakry a hned následně mne energie „vyšoupne“ naplno do Vědomí. A je to tam čím dále zábavnější -:)..

Nechápala jsem, ale cítila, že je to v pořádku. I následné změny ve fyzické realitě, byli pak výrazné, nehodnotím, ale pro tento účel napíšu: velice pozitivní -:).

A pak jsem to pochopila: Jsem to jen Já a nic jen JÁ. Ty bytosti, ty lidi, jsou to jen moje strachy, moje vzteky… a čím dále více i mnou nepřijatá láska, i moje dary…

A proces je čím dále rychlejší a moje vibrace vyšší a vyšší... A má duše čím dále více propojená a ukotvená – v mém těle. Popravdě, pro tělo je to záhul, čím dále víc. Nemluvě o tzv. běžném fungování, měla bych a musím, již mi dále vůbec nefunguje…. -:)

Věřte mi ale, větší průser je tohle odmítat. Nepřijímat ten proces a být v odporu. Běžné jsou zdravotní i fyzické problémy, i vážné nemoci, těla i duše. Setkávám se s tím pravidelně, u blízkých, známých i mých klientů.

A co se stane, až se plně integrujeme? Když přijmeme všechny své části, plně otevřeme všechny své čakry a dosáhneme plnou (?) vibraci, v naprostém spojení s tělem. No, „prý“ pak, převibrujeme -:). Naše těla změní svojí podobu, na jemně - hmotnou, pro běžné oko neviditelnou. Prý se ale budeme moci ukazovat, v původní podobě, pro ty ostatní… -:)))

Tohle mi chodí od začátku mé nejsilnější transformace a taky tady a teď. Nuže ale, srna tuší a srna ví, co bude, až bude…jak se řekne na Slovensku. Snad si to jen velmi přeji, kvůli dětem. A třeba i vytvořím, když plně přijmu a prosvětlím i poslední zbytky tohoto strachu. A děje se tak, neustále, jako ve spirálách, vždy do hlubší a hlubší úrovně. Často se přijímáme opakovaně, jen čím dále více rychleji.

Jedno ale cítím a vím, zde, na Zemi, ukončuji. A pokud to zvládnu, do karmického kolečka se sem více vracet nebudu. Byla to sranda, ale stačilo.

A bude to „konec“, ptala jsem se již více krát? No tak, prý nikoliv. Neboli konec a zas jen nový začátek -:))

Šílenost a psycho, co? Pro ty co „v tom nejsou“, jsme čím dále více za blázny. No tak ať, nebo taky ne. Již to mám „v paži“ tak i tak.

Článek je pro ty, kteří v tom jsou, a třeba jim to pomůže. A proto jim říkám: „Všechno je v pořádku, vše jak má být. Děje se LÁSKA, nic dalšího. Není čeho se bát.“

A JEŠTĚ:

Naše krásná duše, roztroušená ve Vesmíru, zraněná a odmítaná,, se teprve pak CELÁ vrátí do našeho fyzického těla, až ho plně přijmeme (=svůj fyuický život na Zemi) a opravdu budeme, NAPLNO A BEZPODMÍNEČNE.... MILOVAT. Až si opravdu přestaneme UBLIŽOVAT.

Teprve pak, může dojít k PŘEVIBROVÁNÍ (realizaci?), v tomto zrození, a v těle

Barbora Aru - Nanta 

aru nanta

Alternativní terapie, nejenom podle tradiční čínské medicíny
Práce s energií a tělem, v propojení
Relaxační i fyzioterapeutické techniky
Akupresura, masáž, i jemné protahování,
Moxování, baňkování, fonoforéza, šátkování…. dle potřeb konkrétního klienta.
Diagnostika a poradenství včetně fytoterapie
Energetické léčení na dálku
Průvodce kundalini transformací
Free Joomla! templates by AgeThemes